Najbliższa kolejka 18 |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
|
Oldboye » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 4, wczoraj: 35
ogółem: 440 854
statystyki szczegółowe
KLASA B 2001/2002
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
18 |
47 |
0 |
0 |
0 |
58-14 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
2. |
18 |
44 |
0 |
0 |
0 |
54-14 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
3. |
18 |
44 |
0 |
0 |
0 |
50-24 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
4. |
18 |
26 |
0 |
0 |
0 |
36-42 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
5. |
18 |
21 |
0 |
0 |
0 |
29-41 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
6. |
18 |
19 |
0 |
0 |
0 |
28-31 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
7. |
18 |
18 |
0 |
0 |
0 |
23-45 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
8. |
18 |
17 |
0 |
0 |
0 |
38-63 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
9. |
18 |
12 |
0 |
0 |
0 |
29-40 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|||||||
10. |
18 |
9 |
0 |
0 |
0 |
24-55 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
KLASA A - GRUPA GDAŃSK III - SEZON 2002/2003 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 kolejka (24/25 sierpnia 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
3-3 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
3-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
1-1 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
3-0 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
3-2 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
3-0 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 kolejka (31 sierpnia/1 września 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
1-0 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
0-4 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
1-1 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
0-6 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
2-1 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
5-0 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 kolejka (7/8 września 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
1-1 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
2-4 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
1-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
3-0 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
0-2 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
3-3 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 kolejka (14/15 września 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
3-1 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
2-0 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
1-2 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
5-1 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
1-3 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
1-0 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 kolejka (21/22 września 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
1-0 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
2-2 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
3-3 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
1-3 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-1 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
3-1 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 kolejka (28/29 września 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
2-0 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
2-1 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
4-1 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
0-2 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
1-0 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
3-2 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 kolejka (5/6 października 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
3-1 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
4-4 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
2-1 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
0-1 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
2-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
1-2 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 kolejka (12/13 października 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
4-0 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
2-3 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
3-1 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
4-2 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
5-2 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
1-0 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 kolejka (19/20 października 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
2-2 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
1-0 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-2 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
0-2 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
5-2 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
2-3 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 kolejka (26/27 października 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
1-2 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
2-0 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
2-2 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
0-1 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
3-1 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
8-3 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 kolejka (2/3 listopada 2002): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
0-1 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
7-4 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
1-6 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
2-4 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
4-0 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
1-0 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RUNDA WIOSENNA: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 kolejka (22/23 marca 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
0-1 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
3-0 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
1-4 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
1-2 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
3-3 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-2 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 kolejka (29/30 marca 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-3 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
2-0 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
1-4 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
3-0 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
3-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
2-4 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 kolejka (5/6 kwietnia 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
3-1 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
1-4 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
0-1 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
2-6 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
4-0 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
1-4 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 kolejka (przełożona na 7 maja 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
0-0 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-3 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
3-1 |
Słupia Sulęczyno (1.05.2003) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
2-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
2-1 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
1-1 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 kolejka (26/27 kwietnia 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
2-0 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
2-2 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
3-2 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
3-0 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
2-1 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
3-2 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 kolejka (4 maja 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
1-0 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
2-2 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
1-1 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
0-1 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
1-3 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
2-1 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 kolejka (10/11 maja 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
2-4 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
4-1 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
0-2 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
2-1 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
6-2 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
1-0 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 kolejka (17/18 maja 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
0-1 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
4-0 |
Sokół Zblewo |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
2-4 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
0-3 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
4-1 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
2-1 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 kolejka (24/25 maja 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
6-1 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
3-1 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
2-1 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
1-0 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
0-4 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
4-0 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 kolejka (1 czerwca 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokół Zblewo |
0-1 |
Victoria Kaliska |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Słupia Sulęczyno |
2-0 |
Santana Wielki Klincz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Agra Ostrowite |
3-0 |
Wda Czarna Woda |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlas Goręczyno |
1-1 |
Chojniczanka II Chojnice |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gwiazda Karsin |
3-9 |
Tęcza Brusy |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pomorzanka Skórcz |
3-1 |
Kasztelania Garczyn |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 kolejka (8 czerwca 2003): |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Kaliska |
5-1 |
Pomorzanka Skórcz |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kasztelania Garczyn |
3-0 |
Gwiazda Karsin |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tęcza Brusy |
6-1 |
Atlas Goręczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka II Chojnice |
1-4 |
Agra Ostrowite |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wda Czarna Woda |
1-1 |
Słupia Sulęczyno |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Santana Wielki Klincz |
3-2 |
Sokół Zblewo |
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2003/2004
M. |
Drużyna |
M |
PKT |
Zw. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
1. |
22 |
48 |
15 |
3 |
4 |
73 - 36 |
|
2. |
22 |
43 |
14 |
1 |
7 |
57 - 34 |
|
3. |
22 |
39 |
10 |
9 |
3 |
58 - 38 |
|
4. |
22 |
38 |
11 |
5 |
6 |
45 - 37 |
|
5. |
22 |
35 |
10 |
5 |
7 |
61 - 40 |
|
6. |
22 |
35 |
11 |
2 |
9 |
54 - 46 |
|
7. |
22 |
33 |
10 |
3 |
9 |
40 - 35 |
|
8. |
22 |
31 |
10 |
1 |
11 |
46 - 44 |
|
9. |
22 |
26 |
7 |
5 |
10 |
29 - 43 |
|
10. |
22 |
25 |
7 |
4 |
11 |
40 - 46 |
|
11. |
22 |
20 |
6 |
2 |
14 |
30 - 64 |
|
12. |
22 |
3 |
1 |
0 |
21 |
23 - 93 |
|
13. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 - 0 |
Kolejka 1 |
|
|||
1. |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było2-1) |
||||
2. |
KS Dziemiany |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
3. |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
vo(naboisku1-3) |
||||
4. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
|
5. |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
6. |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Wda Czarna Woda, |
||||
Kolejka 2 |
|
|||
8. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Wda Czarna Woda |
|
anulowany(było1-0) |
||||
9. |
KS Grabowo |
4 - 8 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
10. |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
11. |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
vo(naboisku3-0) |
||||
12. |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
13. |
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 0 |
KS Dziemiany |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, |
||||
Kolejka 3 |
|
|||
15. |
KS Dziemiany |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było0-4) |
||||
16. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
17. |
Kasztelania Garczyn |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
18. |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
19. |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
FC Gowidlino |
|
20. |
Wda Czarna Woda |
1 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: KS Grabowo, |
||||
Kolejka 4 |
|
|||
22. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Ceramik Łubiana |
|
anulowany(było1-0) |
||||
23. |
KS Grabowo |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
24. |
Victoria Kaliska |
6 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
25. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
26. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
vo(naboisku2-1) |
||||
27. |
KS Dziemiany |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Pauza: FC Gowidlino, |
||||
Kolejka 5 |
|
|||
29. |
Słupia Sulęczyno |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było2-1) |
||||
30. |
Kasztelania Garczyn |
3 - 0 |
KS Dziemiany |
|
31. |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
32. |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
33. |
Wda Czarna Woda |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
|
34. |
Ceramik Łubiana |
1 - 4 |
KS Grabowo |
|
Pauza: Victoria Kaliska, |
||||
Kolejka 6 |
|
|||
36. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
KS Grabowo |
|
anulowany(było2-6) |
||||
37. |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
38. |
Victoria Kaliska |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
39. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
40. |
KS Dziemiany |
0 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
41. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
||||
Kolejka 7 |
|
|||
43. |
Kasztelania Garczyn |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było3-2) |
||||
44. |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
45. |
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 0 |
KS Dziemiany |
|
46. |
Wda Czarna Woda |
4 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
47. |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
48. |
KS Grabowo |
8 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
||||
Kolejka 8 |
|
|||
50. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
FC Gowidlino |
|
anulowany(było2-1) |
||||
51. |
Victoria Kaliska |
1 - 3 |
KS Grabowo |
|
52. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
53. |
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
54. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
55. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: KS Dziemiany, |
||||
Kolejka 9 |
|
|||
57. |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było1-0) |
||||
58. |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
59. |
Wda Czarna Woda |
6 - 1 |
KS Dziemiany |
|
60. |
Ceramik Łubiana |
2 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
61. |
KS Grabowo |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
62. |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
vo(naboisku0-2) |
||||
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
||||
Kolejka 10 |
|
|||
64. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Victoria Kaliska |
|
anulowanybyło3-0vo(naboisku0-2) |
||||
65. |
Santana Wielki Klincz |
6 - 4 |
FC Gowidlino |
|
66. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 3 |
KS Grabowo |
|
67. |
KS Dziemiany |
4 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
68. |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
69. |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, |
||||
Kolejka 11 |
|
|||
71. |
Chojniczanka II Chojnice |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było3-0vo) |
||||
72. |
Wda Czarna Woda |
0 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
73. |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
74. |
KS Grabowo |
4 - 3 |
KS Dziemiany |
|
75. |
FC Gowidlino |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
76. |
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, |
||||
Kolejka 12 |
|
|||
78. |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Santana Wielki Klincz |
|
anulowany(było2-5) |
||||
79. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
80. |
KS Dziemiany |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
|
81. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
KS Grabowo |
|
82. |
Kasztelania Garczyn |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
83. |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
||||
Kolejka 13 |
|
|||
85. |
Wda Czarna Woda |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
86. |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
87. |
KS Grabowo |
5 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
88. |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
89. |
Victoria Kaliska |
7 - 1 |
KS Dziemiany |
|
90. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pauza: Pomorzanka Skórcz, |
||||
Kolejka 14 |
|
|||
92. |
Santana Wielki Klincz |
5 - 2 |
KS Dziemiany |
|
93. |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
94. |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
95. |
KS Grabowo |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
96. |
Ceramik Łubiana |
4 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Wda Czarna Woda, Huragan Nowe Polaszki, |
||||
Kolejka 15 |
|
|||
99. |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
100. |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
101. |
Kasztelania Garczyn |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
102. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
|
103. |
KS Dziemiany |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, Wda Czarna Woda, |
||||
Kolejka 16 |
|
|||
106. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
vo (na boisku 2-1) |
||||
107. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
108. |
Victoria Kaliska |
9 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
109. |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
vo (na boisku 2-2) |
||||
110. |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Pauza: KS Dziemiany, KS Grabowo, |
||||
Kolejka 17 |
|
|||
113. |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
KS Grabowo |
|
114. |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
115. |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
116. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
117. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, FC Gowidlino, |
||||
Kolejka 18 |
|
|||
120. |
KS Dziemiany |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
v.o.;naboisku5:3 |
||||
121. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
122. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
123. |
FC Gowidlino |
1 - 5 |
Wda Czarna Woda |
|
124. |
KS Grabowo |
4 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Słupia Sulęczyno, Victoria Kaliska, |
||||
Kolejka 19 |
|
|||
127. |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
|
128. |
Wda Czarna Woda |
4 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
129. |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
130. |
Nowi Nowa Cerkiew |
10 - 1 |
KS Dziemiany |
|
131. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
Pauza: KS Grabowo, Santana Wielki Klincz, |
||||
Kolejka 20 |
|
|||
134. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
135. |
KS Dziemiany |
2 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
136. |
Santana Wielki Klincz |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
137. |
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
138. |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
KS Grabowo |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, Huragan Nowe Polaszki, |
||||
Kolejka 21 |
|
|||
141. |
KS Grabowo |
3 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
142. |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
143. |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
144. |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
145. |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: FC Gowidlino, KS Dziemiany, |
||||
Kolejka 22 |
|
|||
148. |
Kasztelania Garczyn |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
149. |
KS Dziemiany |
1 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
150. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
151. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
KS Grabowo |
|
152. |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Słupia Sulęczyno, |
||||
Kolejka 23 |
|
|||
155. |
FC Gowidlino |
2 - 7 |
Santana Wielki Klincz |
|
156. |
KS Grabowo |
6 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
157. |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
KS Dziemiany |
|
158. |
Wda Czarna Woda |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
159. |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: Victoria Kaliska, Kasztelania Garczyn, |
||||
Kolejka 24 |
|
|||
162. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
163. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
164. |
KS Dziemiany |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
vo (na boisku 1-2) |
||||
165. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
|
166. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Chojniczanka II Chojnice, |
||||
Kolejka 25 |
|
|||
169. |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
170. |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
KS Dziemiany |
|
171. |
KS Grabowo |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
172. |
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
173. |
Wda Czarna Woda |
6 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, Chojniczanka II Chojnice, |
||||
Kolejka 26 |
|
|||
176. |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
177. |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
178. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 1 |
KS Grabowo |
|
179. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
|
180. |
KS Dziemiany |
3 - 8 |
Victoria Kaliska |
|
181. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2004/2005
M. |
Drużyna |
M |
PKT |
Zw. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
1. |
22 |
60 |
20 |
0 |
2 |
65 - 17 |
|
2. |
22 |
55 |
18 |
1 |
3 |
72 - 18 |
|
3. |
22 |
47 |
15 |
2 |
5 |
48 - 16 |
|
4. |
22 |
34 |
11 |
1 |
10 |
42 - 42 |
|
5. |
22 |
34 |
10 |
4 |
8 |
39 - 36 |
|
6. |
22 |
32 |
10 |
2 |
10 |
38 - 46 |
|
7. |
22 |
30 |
9 |
3 |
10 |
41 - 48 |
|
8. |
22 |
29 |
9 |
2 |
11 |
27 - 29 |
|
9. |
22 |
19 |
5 |
4 |
13 |
25 - 50 |
|
10. |
22 |
17 |
5 |
2 |
15 |
33 - 55 |
|
11. |
22 |
13 |
3 |
4 |
15 |
27 - 63 |
|
12. |
22 |
13 |
4 |
1 |
17 |
19 - 56 |
* Borowiak II Czersk wycofał się po rundzie jesiennej. Pozostałe mecze z jego udziałem weryfikowano jako walkowery dla przeciwników.
Kolejka 1 |
||||
1. |
Ceramik Łubiana |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
2. |
Grunke Somonino |
7 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
3. |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
|
4. |
Agra Ostrowite |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
5. |
Borowiak II Czersk |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
6. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 2 |
||||
7. |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
8. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
9. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Borowiak II Czersk |
|
10. |
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
11. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
|
12. |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Grunke Somonino |
|
Kolejka 3 |
||||
13. |
Grunke Somonino |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
14. |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
15. |
Agra Ostrowite |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
16. |
Borowiak II Czersk |
5 - 1 |
FC Gowidlino |
|
17. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
18. |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 4 |
||||
19. |
Wda Czarna Woda |
1 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
|
20. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
21. |
FC Gowidlino |
3 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
|
22. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Borowiak II Czersk |
|
23. |
Ceramik Łubiana |
4 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
24. |
Grunke Somonino |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Kolejka 5 |
||||
25. |
Gwiazda Karsin |
0 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
26. |
Agra Ostrowite |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
|
27. |
Borowiak II Czersk |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
28. |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
29. |
Victoria Kaliska |
0 - 0 |
FC Gowidlino |
|
30. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 6 |
||||
31. |
Wda Czarna Woda |
3 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
32. |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
33. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 4 |
Victoria Kaliska |
|
34. |
Ceramik Łubiana |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
35. |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
36. |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
Kolejka 7 |
||||
37. |
Agra Ostrowite |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
38. |
Borowiak II Czersk |
1 - 5 |
Gwiazda Karsin |
|
39. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Grunke Somonino |
|
40. |
Victoria Kaliska |
0 - 7 |
Ceramik Łubiana |
|
41. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
42. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Kolejka 8 |
||||
43. |
Wda Czarna Woda |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
44. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 4 |
Słupia Sulęczyno |
|
45. |
Ceramik Łubiana |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
46. |
Grunke Somonino |
6 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
vo |
||||
47. |
Gwiazda Karsin |
1 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
|
48. |
Agra Ostrowite |
2 - 3 |
Borowiak II Czersk |
|
Kolejka 9 |
||||
49. |
Borowiak II Czersk |
1 - 5 |
Wda Czarna Woda |
|
50. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
51. |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
|
vo (na boisku 4-4) |
||||
52. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 8 |
Grunke Somonino |
|
53. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
54. |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejka 10 |
||||
55. |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
56. |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
|
vo |
||||
57. |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
58. |
Gwiazda Karsin |
6 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
59. |
Agra Ostrowite |
1 - 4 |
Victoria Kaliska |
|
60. |
Borowiak II Czersk |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 11 |
||||
61. |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
62. |
Victoria Kaliska |
2 - 1 |
Borowiak II Czersk |
|
63. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 3 |
Agra Ostrowite |
|
64. |
Słupia Sulęczyno |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
65. |
FC Gowidlino |
2 - 4 |
Grunke Somonino |
|
66. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejka 12 |
||||
67. |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
2 kwietnia 2005 - 16:00 |
68. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
3 maja 2005 |
69. |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
3 maja 2005 |
vo |
||||
70. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 0 |
Agra Ostrowite |
3 maja 2005 |
71. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
72. |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
2 kwietnia 2005 - 17:00 |
Kolejka 13 |
||||
73. |
Victoria Kaliska |
0 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
74. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
75. |
Borowiak II Czersk |
0 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
vo |
||||
76. |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
|
77. |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
78. |
Grunke Somonino |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejka 14 |
||||
79. |
Wda Czarna Woda |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
|
80. |
Ceramik Łubiana |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
81. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
82. |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
83. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
84. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 4 |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 15 |
||||
85. |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
86. |
Victoria Kaliska |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
87. |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
88. |
Borowiak II Czersk |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
vo |
||||
89. |
Agra Ostrowite |
0 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
90. |
Gwiazda Karsin |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
|
vo (na boisku 3-3) |
||||
Kolejka 16 |
||||
91. |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
92. |
Grunke Somonino |
5 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
93. |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
94. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
95. |
FC Gowidlino |
5 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
96. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 17 |
||||
97. |
Słupia Sulęczyno |
3 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
98. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
|
99. |
Victoria Kaliska |
7 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
100. |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
101. |
Borowiak II Czersk |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
|
vo |
||||
102. |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Kolejka 18 |
||||
103. |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
104. |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
105. |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
106. |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
107. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
108. |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 19 |
||||
109. |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Wda Czarna Woda |
|
110. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
vo (na boisku 1-2) |
||||
111. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
112. |
Victoria Kaliska |
0 - 1 |
Grunke Somonino |
|
113. |
Wietcisa Skarszewy |
7 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
114. |
Borowiak II Czersk |
0 - 3 |
Agra Ostrowite |
|
vo |
||||
Kolejka 20 |
||||
115. |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
116. |
Agra Ostrowite |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
vo (na boisku 0-2) |
||||
117. |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
118. |
Grunke Somonino |
5 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
119. |
Ceramik Łubiana |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
120. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Kolejka 21 |
||||
121. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
122. |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
123. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
|
124. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
125. |
Victoria Kaliska |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
126. |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Borowiak II Czersk |
|
vo |
||||
Kolejka 22 |
||||
127. |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
128. |
Borowiak II Czersk |
0 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
vo |
||||
129. |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
130. |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
131. |
Grunke Somonino |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
132. |
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2005/2006
M. |
Drużyna |
M |
PKT |
Zw. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
1. |
20 |
43 |
12 |
7 |
1 |
53 - 26 |
|
2. |
20 |
37 |
10 |
7 |
3 |
45 - 27 |
|
3. |
20 |
34 |
10 |
4 |
6 |
48 - 34 |
|
4. |
20 |
31 |
8 |
7 |
5 |
43 - 28 |
|
5. |
20 |
31 |
9 |
4 |
7 |
46 - 39 |
|
6. |
20 |
29 |
9 |
2 |
9 |
40 - 41 |
|
7. |
20 |
25 |
7 |
4 |
9 |
34 - 52 |
|
8. |
20 |
23 |
6 |
5 |
9 |
43 - 43 |
|
9. |
20 |
22 |
6 |
4 |
10 |
46 - 57 |
|
10. |
20 |
15 |
4 |
3 |
13 |
18 - 42 |
|
11. |
20 |
15 |
4 |
3 |
13 |
34 - 61 |
|
12. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 - 0 |
Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 |
|
|||
1. |
Neptun Zduny |
1 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
27 sierpnia 2005 - 17:00 |
2. |
Wda Lipusz |
- |
Chojniczanka II Chojnice |
27 sierpnia 2005 - 17:00 |
anulowany (na boisku 4:2) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
3. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 6 |
Ceramik Łubiana |
28 sierpnia 2005 - 14:00 |
4. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
4 - 5 |
Słupia Sulęczyno |
28 sierpnia 2005 - 11:00 |
5. |
Wda Czarna Woda |
1 - 3 |
Victoria Kaliska |
27 sierpnia 2005 - 16:00 |
6. |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
28 sierpnia 2005 - 16:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 |
|
|||
7. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
4 września 2005 - 14:00 |
8. |
Victoria Kaliska |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
3 września 2005 - 17:00 |
9. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
4 września 2005 - 16:00 |
10. |
Ceramik Łubiana |
0 - 4 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 września 2005 - 16:00 |
11. |
Chojniczanka II Chojnice |
- |
Santana Wielki Klincz |
3 września 2005 - 17:00 |
anulowany (na boisku 1-0) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
12. |
Neptun Zduny |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
3 września 2005 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 |
|
|||
13. |
Wda Lipusz |
8 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 września 2005 - 14:00 |
14. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Neptun Zduny |
11 września 2005 - 14:00 |
15. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
- |
Chojniczanka II Chojnice |
11 września 2005 - 15:00 |
anulowany (na boisku 1-0) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
16. |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
10 września 2005 - 16:00 |
17. |
Gwiazda Karsin |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
10 września 2005 - 16:00 |
18. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
11 września 2005 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 |
|
|||
19. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 4 |
Victoria Kaliska |
18 września 2005 - 14:00 |
20. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
18 września 2005 - 16:00 |
21. |
Ceramik Łubiana |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
17 września 2005 - 11:00 |
22. |
Chojniczanka II Chojnice |
- |
Wda Czarna Woda |
17 września 2005 - 14:15 |
anulowany (na boisku 3-3) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
23. |
Neptun Zduny |
3 - 0 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
17 września 2005 - 17:00 |
24. |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
18 września 2005 - 14:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 |
|
|||
25. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
25 września 2005 - 14:00 |
26. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
25 września 2005 - 16:00 |
27. |
Wda Czarna Woda |
3 - 1 |
Neptun Zduny |
24 września 2005 - 16:00 |
28. |
Gwiazda Karsin |
- |
Chojniczanka II Chojnice |
24 września 2005 - 16:00 |
anulowany (na boisku 2-2) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
29. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
Ceramik Łubiana |
25 września 2005 - 14:00 |
30. |
Victoria Kaliska |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
24 września 2005 - 17:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 |
|
|||
31. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
2 października 2005 - 14:00 |
32. |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
1 października 2005 - 15:00 |
33. |
Chojniczanka II Chojnice |
- |
Kasztelania Garczyn |
1 października 2005 - 17:15 |
anulowany (na boisku 1-3) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce |
||||
34. |
Neptun Zduny |
2 - 3 |
Gwiazda Karsin |
1 października 2005 - 16:00 |
35. |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Wda Czarna Woda |
2 października 2005 - 14:00 |
36. |
Santana Wielki Klincz |
4 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
2 października 2005 - 14:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 |
|
|||
37. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 października 2005 - 14:00 |
38. |
Wda Czarna Woda |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
8 października 2005 - 16:00 |
39. |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
8 października 2005 - 15:30 |
40. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 1 |
Neptun Zduny |
9 października 2005 - 14:00 |
42. |
Słupia Sulęczyno |
5 - 3 |
Ceramik Łubiana |
9 października 2005 - 15:00 |
Pauza: Victoria Kaliska, |
||||
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 |
|
|||
43. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
16 października 2005 - 14:00 |
45. |
Neptun Zduny |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
15 października 2005 - 15:00 |
46. |
Wda Lipusz |
5 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
16 października 2005 - 14:00 |
47. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
16 października 2005 - 14:00 |
48. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
15 października 2005 - 14:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
||||
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 |
|
|||
49. |
Wda Czarna Woda |
3 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
22 października 2005 - 16:00 |
50. |
Gwiazda Karsin |
2 - 8 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
22 października 2005 - 15:00 |
51. |
Kasztelania Garczyn |
3 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
23 października 2005 - 13:00 |
52. |
Victoria Kaliska |
3 - 4 |
Wda Lipusz |
23 października 2005 - 11:00 |
53. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Neptun Zduny |
23 października 2005 - 14:00 |
Pauza: Ceramik Łubiana, |
||||
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 |
|
|||
56. |
Neptun Zduny |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
29 października 2005 - 15:00 |
57. |
Wda Lipusz |
4 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
30 października 2005 - 14:00 |
58. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
30 października 2005 - 14:00 |
59. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
29 października 2005 - 14:00 |
60. |
Wda Czarna Woda |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
29 października 2005 - 15:00 |
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
||||
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] |
|
|||
61. |
Gwiazda Karsin |
2 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 listopada 2005 - 14:00 |
62. |
Kasztelania Garczyn |
4 - 5 |
Wda Czarna Woda |
6 listopada 2005 - 13:00 |
gospodarze w protokole pomeczowym stwierdzili, i? jeden z zawodników Wdy nie móg? uczestniczy? w tym meczu (kara za czerw. kartk?) |
||||
63. |
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
6 listopada 2005 - 11:00 |
64. |
Słupia Sulęczyno |
4 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
6 listopada 2005 - 14:00 |
65. |
Ceramik Łubiana |
0 - 0 |
Wda Lipusz |
5 listopada 2005 - 15:00 |
Pauza: Neptun Zduny, |
||||
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 |
|
|||
67. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 0 |
Neptun Zduny |
8 kwietnia 2006 - 17:00 |
69. |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
8 kwietnia 2006 - 15:00 |
70. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
8 kwietnia 2006 - 15:00 |
71. |
Victoria Kaliska |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
8 kwietnia 2006 - 16:00 |
72. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 3 |
Gwiazda Karsin |
9 kwietnia 2006 - 14:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
||||
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 |
|
|||
73. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
15 kwietnia 2006 - 14:00 |
74. |
Gwiazda Karsin |
0 - 2 |
Victoria Kaliska |
15 kwietnia 2006 - 15:00 |
75. |
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
15 kwietnia 2006 - 16:00 |
76. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
15 kwietnia 2006 |
78. |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Neptun Zduny |
15 kwietnia 2006 - 16:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
||||
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 |
|
|||
79. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Wda Lipusz |
22 kwietnia 2006 - 17:00 |
80. |
Neptun Zduny |
1 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
82. |
Ceramik Łubiana |
0 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
83. |
Słupia Sulęczyno |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
84. |
Victoria Kaliska |
8 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański, |
||||
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 |
|
|||
85. |
Victoria Kaliska |
2 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
29 kwietnia 2006 - 17:00 |
86. |
Kasztelania Garczyn |
3 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
30 kwietnia 2006 - 14:00 |
87. |
Gwiazda Karsin |
2 - 3 |
Ceramik Łubiana |
30 kwietnia 2006 - 15:00 |
Wrzesięski, Krut (k) - Pa?asz 43, 50, Urbaniak 55 |
||||
89. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
2 - 2 |
Neptun Zduny |
30 kwietnia 2006 - 15:30 |
90. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
30 kwietnia 2006 - 14:00 |
Pauza: Wda Czarna Woda, |
||||
Kolejka 16 - 3. maja 2006 |
|
|||
91. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
3 maja 2006 - 17:00 |
92. |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 maja 2006 - 15:00 |
93. |
Neptun Zduny |
0 - 3 |
Wda Czarna Woda |
3 maja 2006 - 17:00 |
95. |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
3 maja 2006 - 15:00 |
96. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Victoria Kaliska |
3 maja 2006 - 16:00 |
Pauza: Gwiazda Karsin, |
||||
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 |
|
|||
97. |
Słupia Sulęczyno |
4 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 maja 2006 - 16:00 |
98. |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
6 maja 2006 - 17:00 |
100. |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Neptun Zduny |
7 maja 2006 - 15:00 |
101. |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
6 maja 2006 - 16:00 |
102. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
7 maja 2006 - 14:00 |
Pauza: Kasztelania Garczyn, |
||||
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 |
|
|||
103. |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 3 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
13 maja 2006 - 17:00 |
104. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
Wda Czarna Woda |
|
105. |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
14 maja 2006 - 14:00 |
vo (goście nie przyjechali) |
||||
106. |
Neptun Zduny |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
13 maja 2006 - 17:00 |
108. |
Ceramik Łubiana |
3 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
13 maja 2006 - 15:00 |
Pauza: Victoria Kaliska, |
||||
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 |
|
|||
109. |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
20 maja 2006 - 15:00 |
111. |
Victoria Kaliska |
4 - 1 |
Neptun Zduny |
20 maja 2006 - 17:00 |
112. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
21 maja 2006 - 14:00 |
113. |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
21 maja 2006 - 15:00 |
114. |
Wda Czarna Woda |
6 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
20 maja 2006 - 16:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
||||
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 |
||||
115. |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 1 |
Wda Czarna Woda |
27 maja 2006 - 17:00 |
116. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
28 maja 2006 - 11:00 |
vo |
||||
117. |
Santana Wielki Klincz |
9 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
118. |
Wda Lipusz |
5 - 3 |
Victoria Kaliska |
28 maja 2006 - 15:00 |
119. |
Neptun Zduny |
0 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
27 maja 2006 - 17:00 |
Pauza: Ceramik Łubiana, |
||||
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 |
||||
122. |
Ceramik Łubiana |
5 - 0 |
Neptun Zduny |
4 czerwca 2006 - 11:00 |
123. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
4 czerwca 2006 - 11:00 |
124. |
Victoria Kaliska |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
4 czerwca 2006 - 11:00 |
125. |
Kasztelania Garczyn |
1 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
4 czerwca 2006 - 11:00 |
126. |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
4 czerwca 2006 - 11:00 |
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
||||
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 |
||||
127. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 5 |
Gwiazda Karsin |
11 czerwca 2006 - 11:00 |
128. |
Wda Czarna Woda |
7 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
11 czerwca 2006 - 11:00 |
129. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
0 - 2 |
Victoria Kaliska |
11 czerwca 2006 - 11:00 |
130. |
Santana Wielki Klincz |
6 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
11 czerwca 2006 - 11:00 |
131. |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Ceramik Łubiana |
11 czerwca 2006 - 11:00 |
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2006/2007
M. |
Drużyna |
M |
PKT |
Zw. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
1. |
26 |
61 |
19 |
4 |
3 |
86 - 28 |
|
2. |
26 |
57 |
17 |
6 |
3 |
77 - 28 |
|
3. |
26 |
56 |
17 |
5 |
4 |
74 - 36 |
|
4. |
26 |
53 |
15 |
8 |
3 |
67 - 33 |
|
5. |
26 |
52 |
16 |
4 |
6 |
80 - 47 |
|
6. |
26 |
43 |
13 |
4 |
9 |
68 - 59 |
|
7. |
26 |
42 |
12 |
6 |
8 |
65 - 54 |
|
8. |
26 |
41 |
13 |
2 |
11 |
60 - 45 |
|
9. |
26 |
24 |
7 |
3 |
16 |
46 - 72 |
|
10. |
26 |
24 |
8 |
0 |
18 |
44 - 75 |
|
11. |
26 |
21 |
6 |
3 |
17 |
32 - 70 |
|
12. |
26 |
20 |
6 |
2 |
18 |
39 - 72 |
|
13. |
26 |
20 |
5 |
5 |
16 |
34 - 80 |
|
14. |
26 |
4 |
0 |
4 |
22 |
9 - 82 |
* Wda Czarna Woda wycofała się po rundzie jesiennej.
Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 |
||||
1. |
Orzeł Gołubie |
2 - 2 |
Ceramik Łubiana |
20 sierpnia 2006 - 14:00 |
2. |
KS Grabowo |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
19 sierpnia 2006 - 16:00 |
3. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
10 - 1 |
Wda Czarna Woda |
20 sierpnia 2006 - 15:00 |
4. |
Czarni Ostrowite |
1 - 3 |
Sokół Zblewo |
20 sierpnia 2006 - 17:00 |
5. |
Tęcza Brusy |
4 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
20 sierpnia 2006 - 15:00 |
6. |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
19 sierpnia 2006 - 17:00 |
7. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
19 sierpnia 2006 - 17:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 |
||||
8. |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
26 sierpnia 2006 - 16:00 |
9. |
Gwiazda Karsin |
3 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
27 sierpnia 2006 - 15:00 |
10. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
27 sierpnia 2006 - 14:00 |
11. |
Sokół Zblewo |
0 - 1 |
Tęcza Brusy |
27 sierpnia 2006 - 11:00 |
12. |
Wda Czarna Woda |
1 - 4 |
Czarni Ostrowite |
27 sierpnia 2006 - 12:00 |
13. |
Victoria Kaliska |
3 - 3 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
26 sierpnia 2006 - 17:00 |
14. |
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
KS Grabowo |
27 sierpnia 2006 - 14:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 |
||||
15. |
KS Grabowo |
3 - 3 |
Ceramik Łubiana |
3 września 2006 - 14:00 |
16. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
3 września 2006 - 15:00 |
17. |
Czarni Ostrowite |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
2 września 2006 - 17:00 |
18. |
Tęcza Brusy |
4 - 4 |
Wda Czarna Woda |
3 września 2006 - 15:00 |
19. |
Pogoń Smętowo |
5 - 2 |
Sokół Zblewo |
2 września 2006 - 17:00 |
20. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
2 września 2006 - 17:00 |
21. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Gwiazda Karsin |
3 września 2006 - 14:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 |
||||
22. |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
9 września 2006 - 16:00 |
23. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
10 września 2006 - 14:00 |
24. |
Sokół Zblewo |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 września 2006 - 11:00 |
25. |
Wda Czarna Woda |
0 - 0 |
Pogoń Smętowo |
10 września 2006 - 12:00 |
26. |
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
Tęcza Brusy |
9 września 2006 - 17:00 |
27. |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
Czarni Ostrowite |
10 września 2006 - 14:00 |
28. |
KS Grabowo |
4 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
10 września 2006 - 14:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 |
||||
29. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
17 września 2006 - 15:00 |
30. |
Czarni Ostrowite |
3 - 3 |
KS Grabowo |
16 września 2006 - 16:00 |
31. |
Tęcza Brusy |
6 - 0 |
Orzeł Gołubie |
17 września 2006 - 15:00 |
32. |
Pogoń Smętowo |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
16 września 2006 - 17:00 |
33. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 2 |
Wda Czarna Woda |
16 września 2006 - 17:00 |
34. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Sokół Zblewo |
17 września 2006 - 14:00 |
35. |
Gwiazda Karsin |
2 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
16 września 2006 - 16:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 |
|
|||
36. |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
23 września 2006 - 15:00 |
37. |
Sokół Zblewo |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
24 września 2006 - 11:00 |
38. |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
24 września 2006 - 12:00 |
39. |
Victoria Kaliska |
6 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
23 września 2006 - 17:00 |
40. |
Orzeł Gołubie |
1 - 5 |
Pogoń Smętowo |
24 września 2006 - 14:00 |
41. |
KS Grabowo |
4 - 1 |
Tęcza Brusy |
24 września 2006 - 14:00 |
42. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
6 - 5 |
Czarni Ostrowite |
24 września 2006 - 15:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 |
|
|||
43. |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
30 września 2006 - 16:00 |
44. |
Tęcza Brusy |
0 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 października 2006 - 15:00 |
45. |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
KS Grabowo |
30 września 2006 - 17:00 |
46. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
vo (niestawienie się) |
||||
47. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Victoria Kaliska |
1 października 2006 - 14:00 |
48. |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Wda Czarna Woda |
30 września 2006 - 16:00 |
49. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Sokół Zblewo |
1 października 2006 - 14:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 |
|
|||
50. |
Ceramik Łubiana |
7 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
51. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
vo (brak kart zdrowia) |
||||
52. |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
vo (niestawienie się) |
||||
53. |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
54. |
KS Grabowo |
6 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
55. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
0 - 6 |
Pogoń Smętowo |
|
56. |
Czarni Ostrowite |
7 - 2 |
Tęcza Brusy |
|
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 |
||||
57. |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
58. |
Pogoń Smętowo |
2 - 0 |
Czarni Ostrowite |
|
59. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
60. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
KS Grabowo |
|
61. |
Gwiazda Karsin |
7 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
62. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 4 |
Victoria Kaliska |
|
63. |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo (niestawienie się na meczu) |
||||
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 |
|
|||
64. |
Ceramik Łubiana |
6 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
65. |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
66. |
Orzeł Gołubie |
1 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
67. |
KS Grabowo |
5 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
68. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
4 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
69. |
Czarni Ostrowite |
2 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
70. |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
vo (nieuprawniony zawodnik) |
||||
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 |
|
|||
71. |
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
72. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
vo (nieuprawiony zawodnik) |
||||
73. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Czarni Ostrowite |
|
74. |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
75. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 7 |
KS Grabowo |
|
76. |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
|
77. |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 12 - 04 listopada /5. października 2006 |
||||
78. |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
26 listopada 2006 - 11:00 |
79. |
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
80. |
KS Grabowo |
2 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
81. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
4 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
82. |
Czarni Ostrowite |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
83. |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
vo (nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:3) |
||||
84. |
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 |
||||
85. |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
86. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 7 |
Pogoń Smętowo |
|
87. |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
vo (nieuprawniony zawodnik, na boisku 2:0) |
||||
88. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
|
89. |
Sokół Zblewo |
3 - 5 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
90. |
Wda Czarna Woda |
0 - 6 |
KS Grabowo |
|
91. |
Victoria Kaliska |
6 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 |
||||
92. |
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Orzeł Gołubie |
31 marca 2007 - 16:00 |
93. |
Victoria Kaliska |
1 - 1 |
KS Grabowo |
31 marca 2007 - 16:00 |
94. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
vo |
||||
95. |
Sokół Zblewo |
2 - 3 |
Czarni Ostrowite |
1 kwietnia 2007 - 15:00 |
96. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
31 marca 2007 - 16:00 |
97. |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Pogoń Smętowo |
1 kwietnia 2007 - 15:00 |
98. |
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 kwietnia 2007 - 14:00 |
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 |
||||
99. |
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
Ceramik Łubiana |
7 kwietnia 2007 |
100. |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
7 kwietnia 2007 - 15:00 |
101. |
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
7 kwietnia 2007 - 17:00 |
102. |
Tęcza Brusy |
4 - 1 |
Sokół Zblewo |
7 kwietnia 2007 - 16:00 |
103. |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
104. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
18 kwietnia 2007 - 16:00 |
105. |
KS Grabowo |
1 - 0 |
Orzeł Gołubie |
7 kwietnia 2007 - 16:00 |
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 |
||||
106. |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
KS Grabowo |
14 kwietnia 2007 - 16:00 |
107. |
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
108. |
Victoria Kaliska |
5 - 0 |
Czarni Ostrowite |
14 kwietnia 2007 - 16:00 |
109. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
|
vo |
||||
110. |
Sokół Zblewo |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
14 kwietnia 2007 - 16:00 |
111. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 kwietnia 2007 - 17:00 |
112. |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
15 kwietnia 2007 - 15:00 |
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 |
||||
113. |
Gwiazda Karsin |
0 - 2 |
Ceramik Łubiana |
22 kwietnia 2007 - 15:00 |
114. |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
115. |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 1 |
Sokół Zblewo |
21 kwietnia 2007 - 16:00 |
116. |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
117. |
Tęcza Brusy |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
21 kwietnia 2007 - 16:00 |
118. |
Czarni Ostrowite |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
119. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 - 2 |
KS Grabowo |
22 kwietnia 2007 - 11:00 |
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 |
|
|||
120. |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
28 kwietnia 2007 - 16:00 |
121. |
KS Grabowo |
0 - 4 |
Czarni Ostrowite |
28 kwietnia 2007 - 16:00 |
122. |
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
28 kwietnia 2007 |
123. |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
28 kwietnia 2007 - 17:00 |
124. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
vo |
||||
125. |
Sokół Zblewo |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
28 kwietnia 2007 - 16:00 |
126. |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
28 kwietnia 2007 - 17:00 |
Kolejka 19 - 1. maja 2007 |
|
|||
127. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 2 |
Ceramik Łubiana |
1 maja 2007 - 12:00 |
128. |
Gwiazda Karsin |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
1 maja 2007 - 15:00 |
129. |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
130. |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
1 maja 2007 - 16:00 |
131. |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Orzeł Gołubie |
1 maja 2007 - 17:30 |
132. |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
KS Grabowo |
1 maja 2007 - 16:00 |
133. |
Czarni Ostrowite |
2 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 maja 2007 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 |
|
|||
134. |
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Czarni Ostrowite |
5 maja 2007 - 16:00 |
135. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
6 maja 2007 - 11:00 |
goście nie stawili się na mecz |
||||
136. |
KS Grabowo |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
6 maja 2007 - 14:00 |
137. |
Orzeł Gołubie |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
138. |
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
5 maja 2007 - 17:00 |
139. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
|
vo |
||||
140. |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
5 maja 2007 - 16:00 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 |
||||
141. |
Sokół Zblewo |
0 - 6 |
Ceramik Łubiana |
12 maja 2007 - 16:00 |
142. |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
143. |
Gwiazda Karsin |
0 - 4 |
Victoria Kaliska |
13 maja 2007 - 15:00 |
144. |
Santana Wielki Klincz |
6 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
145. |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 3 |
KS Grabowo |
12 maja 2007 - 17:00 |
146. |
Pogoń Smętowo |
7 - 1 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
12 maja 2007 - 17:30 |
147. |
Tęcza Brusy |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
12 maja 2007 - 16:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 |
|
|||
148. |
Ceramik Łubiana |
4 - 2 |
Tęcza Brusy |
19 maja 2007 - 16:00 |
149. |
Czarni Ostrowite |
5 - 4 |
Pogoń Smętowo |
|
150. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
1 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
20 maja 2007 - 11:00 |
151. |
KS Grabowo |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
20 maja 2007 - 14:00 |
152. |
Orzeł Gołubie |
8 - 4 |
Gwiazda Karsin |
|
153. |
Victoria Kaliska |
11 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
19 maja 2007 - 17:00 |
154. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
vo |
||||
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 |
||||
155. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
vo |
||||
156. |
Sokół Zblewo |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
26 maja 2007 - 16:00 |
157. |
Słupia Sulęczyno |
2 - 2 |
Orzeł Gołubie |
26 maja 2007 - 17:00 |
158. |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
KS Grabowo |
27 maja 2007 - 15:00 |
159. |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
|
160. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Czarni Ostrowite |
26 maja 2007 - 17:00 |
161. |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
26 maja 2007 - 17:30 |
goście nie stawili się na mecz |
||||
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 |
||||
162. |
Ceramik Łubiana |
5 - 4 |
Pogoń Smętowo |
2 czerwca 2007 - 16:00 |
163. |
Tęcza Brusy |
2 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 czerwca 2007 - 16:00 |
164. |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
165. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
6 - 2 |
Gwiazda Karsin |
3 czerwca 2007 - 15:30 |
166. |
KS Grabowo |
5 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
3 czerwca 2007 - 14:00 |
167. |
Orzeł Gołubie |
1 - 5 |
Sokół Zblewo |
|
168. |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
Kolejka 25 - 10. czerwca 2007 |
||||
169. |
Victoria Kaliska |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
10 czerwca 2007 - 11:00 |
170. |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
vo |
||||
171. |
Sokół Zblewo |
0 - 4 |
KS Grabowo |
10 czerwca 2007 - 11:00 |
172. |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Wierzyca II Starogard Gdański |
10 czerwca 2007 - 11:00 |
173. |
Gwiazda Karsin |
2 - 13 |
Czarni Ostrowite |
10 czerwca 2007 - 11:00 |
174. |
Santana Wielki Klincz |
8 - 0 |
Tęcza Brusy |
10 czerwca 2007 - 11:00 |
175. |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
10 czerwca 2007 - 17:00 |
Kolejka 26 - 16. czerwca 2007 |
||||
176. |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
177. |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
178. |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
vo, na boisku 3-2 |
||||
179. |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
goście nie stawili się na mecz |
||||
180. |
Wierzyca II Starogard Gdański |
5 - 6 |
Sokół Zblewo |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
181. |
KS Grabowo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
||||
182. |
Orzeł Gołubie |
1 - 4 |
Victoria Kaliska |
16 czerwca 2007 - 11:00 |
CZARNA WODA | 2:2 | KOŚCIERZYNA |
2017-06-25, 17:00:00 |
||